Rezultati sa takmičenja

TakmičarTurnirDatumKategorijaRezultat
Dušan Cerović Balkansko Prvenstvo 19.05.2017. pioniri 3. mesto
Dušan Cerović Dunav Kup 14.05.2017. pioniri 2. mesto
Luka Cerović Kup Srbije 13.05.2017. juniori 1. mesto
Dejan Pajkić Kup Srbije 13.05.2017. seniori 3. mesto
Đurađ Vukobratović Kup Srbije 13.05.2017. juniori 3. mesto
Dušan Cerović Prvenstvo Srbije 29.04.2017. pioniri apsolutna 1. mesto
Dušan Cerović Prvenstvo Srbije 29.04.2017. pioniri D klasa 1. mesto
Mina Mešić Prvenstvo Srbije 29.04.2017. nade apsolutna 2. mesto
Dejan Pajkić Kup Beograda 22.04.2017. seniori 1. mesto
Vukobratović Đurađ Kup Beograda 22.04.2017. juniori 3. mesto
Jovičić Jović Dorian Zlatno zvono 22.04.2017. poletarci žuti pojas 3. mesto
Milenov Aleksandar Zlatno zvono 22.04.2017. juniori kata tim 1. mesto
Milenov Stefan Zlatno zvono 22.04.2017. juniori kata tim 1. mesto
Vukobratović Đurađ Zlatno zvono 22.04.2017. juniori kata tim 1. mesto
Dušan Cerović Zlatni pojas 15.04.2017. pioniri apsolutna 3. mesto
Dušan Cerović Zlatni pojas 15.04.2017. pioniri D klasa 1. mesto
Mina Mešić Zlatni pojas 15.04.2017. nade apsolutni 1. mesto
Vugdelija Danica Zlatni pojas 15.04.2017. nade apsolutni 3. mesto
Vugdelija Danica Zlatni pojas 15.04.2017. nade B klasa 1. mesto
Cerović Luka Zlatni pojas 08.04.2017. juniori 1. mesto
Đurađ Vukobratović Zlatni pojas 08.04.2017. juniori kata tim 2. mesto
Milenov Aleksandar Zlatni pojas 08.04.2017. juniori kata tim 2. mesto
Milenov Stefan Zlatni pojas 08.04.2017. juniori kata tim 2. mesto
Milenov Aleksandar Đura Prokić 02.04.2017. juniori ekipno 2. mesto
Milenov Aleksandar Đura Prokić 02.04.2017. juniori 3. mesto
Kušić Petar Đura Prokić 02.04.2017. kadeti 3. mesto
Milenov Stefan Đura Prokić 02.04.2017. juniori ekipno 2. mesto
Milenov Stefan Đura Prokić 02.04.2017. kadeti 3. mesto
Đurađ Vukobratović Đura Prokić 02.04.2017. juniori ekipno 2. mesto
Đurađ Vukobratović Đura Prokić 02.04.2017. juniori 3. mesto
Mina Mešić Kup Mladost 26.03.2017. nade apsolutna 1. mesto
Dušan Cerović Prvenstvo Beograda 19.03.2017. pioniri apsolutna 1. mesto
Dušan Cerović Prvenstvo Beograda 19.03.2017. pioniri D klasa 1. mesto
Danica Vugdelija Prvenstvo Beograda 19.03.2017. nade B klasa 1. mesto
Mina Mešić Prvenstvo Beograda 19.03.2017. nade apsolutna 2. mesto
Una Atanacković Prvenstvo Beograda 19.03.2017. pionirke E klasa 2. mesto
Dejan Pajkić Prvenstvo Beograda 12.03.2017. seniori 3. mesto
Mina Mešić Mawashi Kup 12.03.2017. nade apsolutna 1. mesto
Nikola Stamenković Mawashi Kup 12.03.2017. poletarci crveni pojas 3. mesto
Aleksandar Milenov Mawashi Kup 12.03.2017. juniori 2. mesto
Ognjen Lovrić Mawashi Kup 12.03.2017. pioniri žuti pojas 1. mesto
Pavle Đokić Mawashi Kup 12.03.2017. poletarci žuti pojas 3. mesto
Đurađ Vukobratović Mawashi Kup 12.03.2017. juniori 3. mesto
Una Atanacković Mawashi Kup 12.03.2017. poletarke žuti pojas 2. mesto
Luka Cerović Školsko Prvenstvo Srbije 07.03.2017. 1-2 razred srednje škole 1. mesto
Dušan Cerović Školsko Prvenstvo Srbije 07.03.2017. 3-4 razred osnovne škole 3. mesto
Ivana Burilo Ilidža Open 04.03.2017. ml.seniorke -61kg 3. mesto
Dušan Cerović Tatami Kup 04.03.2017. poletarci apsolutna 3. mesto
Pavle Đokić Trofej Zvezdare 26.02.2017. poletarci žuti 1. mesto
Una Atanacković Trofej Zvezdare 26.02.2017. poletarke žuti 2. mesto
Dušan Cerović Trofej Zvezdare 26.02.2017. poletarci crveni 3. mesto
Luka Cerović Evropsko Prvenstvo 18.02.2017. juniori kate ekipno 3. mesto
Jovičić Jović Dorian Nippon Top Ten 17.12.2016. poletarci kate ekipno 1. mesto
Stamenković Nikola Nippon Top Ten 17.12.2016. poletarci kate ekipno 1. mesto
Cerović Dušan Nippon Top Ten 17.12.2016. poletarci kate ekipno 1. mesto
Milenov Aleksandar Nippon Top Ten 17.12.2016. juniori 3. mesto
Milenov Stefan Nippon Top Ten 17.12.2016. nade apsolutna 3. mesto
Milenov Stefan Nippon Top Ten 17.12.2016. kadeti 2. mesto
Milenov Stefan Nippon Top Ten 17.12.2016. nade B klasa 1. mesto
Mešić Mina Nippon Top Ten 17.12.2016. nade apsolutna 1. mesto
Cerović Dušan Nippon Top Ten 17.12.2016. poletarci D klasa 2. mesto
Lovrić Andrej Nippon Top Ten 17.12.2016. poletarci E klasa 3. mesto
Stamenković Nikola Nippon Top Ten 17.12.2016. poletarci D klasa 3. mesto
Jovičić Jović Dorian Nippon Top Ten 17.12.2016. poletarci D klasa 1. mesto
Tošković Vuk Nippon Top Ten 17.12.2016. poletarci E klasa 3. mesto
Kovačević Andrija Nippon Top Ten 17.12.2016. poletarci D klasa 2. mesto
Luka Cerović Balkansko Prvenstvo 11.12.2016. juniori ekipno 1. mesto
Stefan Milenov Trofej Lazarevca 10.12.2016. nade apsolutna 2. mesto
Stefan Milenov Trofej Lazarevca 10.12.2016. nade plavi pojas 1. mesto
Stefan Milenov Trofej Lazarevca 10.12.2016. kadeti 1. mesto
Aleksandar Milenov Trofej Lazarevca 10.12.2016. juniori 2. mesto
Luka Cerović Balkansko Prvenstvo 09.12.2016. juniori 1. mesto
Dušan Cerović Trofej Obrenovca 04.12.2016. poletarci crveni pojas 1. mesto
Dušan Cerović Trofej Obrenovca 04.12.2016. poletarci kate ekipno 2. mesto
Jovičić-Jović Dorijan Trofej Obrenovca 04.12.2016. poletarci kate ekipno 2. mesto
Nikola Stamenković Trofej Obrenovca 04.12.2016. poletarci kate ekipno 2. mesto
Jovičić-Jović Dorijan Trofej Obrenovca 04.12.2016. poletarci crveni pojas 3. mesto
Ognjen Lovrić Trofej Obrenovca 04.12.2016. poletarci žuti pojas 3. mesto
Andrija Kovačević Trofej Obrenovca 04.12.2016. poletarci crveni pojas 3. mesto
Mina Mešić Noć šampiona 03.12.2016. nade apsolutni 1. mesto
Mina Mešić Tatami Kup 27.11.2016. nade plavi pojas 3. mesto
Dušan Cerović Tatami Kup 27.11.2016. poletarci crveni pojas 3. mesto
Luka Cerović Prvenstvo Srbije 27.112016. juniori 1. mesto
Ivana Burilo Prvenstvo Beograda 20.11.2016. ml.seniorke borbe pojedinačno -61kg 2. mesto
Cerović Luka Prvenstvo Beograda 20.11.2016. juniori kate pojedinačno 3. mesto
Šorak Natalija Prvenstvo Beograda 20.11.2016. ml.seniorke kate pojedinačno 3. mesto
Jovičić Jović Dorian Arena Kup 12.11.2016. poletarci kate ekipno 1. mesto
Jovičić Jović Dorian Arena Kup 12.11.2016. poletarci crveni pojas 1. mesto
Cerović Dušan Arena Kup 12.11.2016. poletarci kate ekipno 1. mesto
Cerović Dušan Arena Kup 12.11.2016. poletarci crveni pojas 3. mesto
Atanacković Una Arena Kup 12.11.2016. poletarke crveni 3. mesto
Obradović Mina Arena Kup 12.11.2016. poletarke žuti pojas 2. mesto
Milenov Aleksandar Arena Kup 12.11.2016. juniori apsolutna 3. mesto
Milenov Stefan Arena Kup 12.11.2016. nade plavi pojas 1. mesto
Milenov Stefan Arena Kup 12.11.2016. nade apsolutna 1. mesto
Tošković Vuk Arena Kup 12.11.2016. poletarci žuti pojas 3. mesto
Kovačević Andrija Arena Kup 12.11.2016. poletarci crveni pojas 3. mesto
Kovačević Andrija Arena Kup 12.11.2016. poletarci kate ekipno 2. mesto
Stamenković Nikola Arena Kup 12.11.2016. poletarci kate ekipno 1. mesto
Ćirković Dušan Arena Kup 12.11.2016. poletarci kate ekipno 2. mesto
Helena Radojević Arena Kup 12.11.2016. poletarke žuti pojas 1. mesto
Đokić Pavle Arena Kup 12.11.2016. poletarci ekipno 2. mesto
Đokić Pavle Arena Kup 12.11.2016. poletarci žuti pojas 3. mesto
Kovačević Andrija Trofej Rakovice 05.11.2016. poletarci kate ekipno 2. mesto
Đokić Pavle Trofej Rakovice 05.11.2016. poletarci kate ekipno 2. mesto
Nikola Stamenković Trofej Rakovice 05.11.2016. poletarci kate ekipno 2. mesto
Una Atanacković Trofej Rakovice 05.11.2016. poletarke žuti 3. mesto
Danica Vugdelija Kup Srbije 22.10.2016. nade plavi pojas 2. mesto
Nikola Stamenković Kup Srbije 22.10.2016. poletarci kate ekipno 3. mesto
Pavle Đokić Kup Srbije 22.10.2016. poletarci kate ekipno 3. mesto
Andrija Kovačević Kup Srbije 22.10.2016. poletarci kate ekipno 3. mesto
Stefan Milenov Kup Beograda 15.10.2016. nade plavi 1. mesto
Stefan Milenov Kup Beograda 15.10.2016. nade apsolutni 1. mesto
Danica Vugdelija Kup Beograda 15.10.2016. nade plavi 3. mesto
Danica Vugdelija Kup Beograda 15.10.2016. nade apsolutni 2. mesto
Dušan Cerović Kup Beograda 15.10.2016. poletarci ekipno 1. mesto
Nikola Stamenković Kup Beograda 15.10.2016. poletarci ekipno 1. mesto
Pavle Đokić Kup Beograda 15.10.2016. poletarci ekipno 1. mesto
Dušan Cerović Trofej Beograda 09.10.2016. poletarci crveni pojas 2. mesto
Dušan Cerović Trofej Beograda 09.10.2016. poletarci apsolutna 2. mesto
Mina Mešić Trofej Beograda 09.10.2016. nade plavi pojas 2. mesto
Mina Mešić Trofej Beograda 09.10.2016. nade apsolutna 3. mesto
Danica Vugdelija Trofej Beograda 09.10.2016. nade apsolutna 3. mesto
Danica Vugdelija Trofej Beograda 09.10.2016. nade plavi pojas 3. mesto
Luka Cerović Trofej Beograda 08.10.2016. juniori ekipno 1. mesto
Luka Cerović Trofej Beograda 08.10.2016. juniori 1. mesto
Luka Cerović Croatia Open 01.10.2016. juniori 1. mesto
Luka Cerović Svetski Kup 02.07.2016. kadeti 3. mesto
Dušan Cerović Roda Kup 05.06.2016. poletarci E klasa 1. mesto
Stefan Milenov Roda Kup 05.06.2016. nade apsolutna 2. mesto
Danica Vugdelija Roda Kup 05.06.2016. nade B klasa 3. mesto
Luka Cerović Regionalno Prvenstvo Evrope 05.06.2016. juniori ekipno 1. mesto
Mina Mešić Dunav Kup 22.05.2016. nade apsolutna 1. mesto
Stefan Milenov Dunav Kup 22.05.2016. nade B klasa 1. mesto
Dušan Cerović Dunav Kup 22.05.2016. poletarci E klasa 1. mesto
Danica Vugdelija Dunav Kup 22.05.2016. nade B klasa 2. mesto
Mina Mešić Dunav Kup 22.05.2016. nade B klasa 3. mesto
Luka Cerović Kup Srbije 21.05.2016. juniori 1. mesto
Luka Cerović Školska Olimpijada 14.05.2016. juniori 1. mesto
Ivana Burilo Školska Olimpijada 14.05.2016. juniorke borbe 3. mesto
Ivana Burilo Trofej Zvezdare 08.05.2016. seniorke borbe 3. mesto
Vugdelija Danica Trofej Zvezdare 08.05.2016. nade apsolutna 2. mesto
Vugdelija Danica Trofej Zvezdare 08.05.2016. nade B klasa 3. mesto
Mešić Mina Trofej Zvezdare 08.05.2016. nade apsolutna 3. mesto
Mešić Mina Trofej Zvezdare 08.05.2016. nade B klasa 2. mesto
Kovačević Andrija Trofej Zvezdare 08.05.2016. poletarci D klasa 3. mesto
Atanacković Una Trofej Zvezdare 08.05.2016. poletarke E klasa 1. mesto
Stamenković Nikola Trofej Zvezdare 08.05.2016. poletarci D klasa 2. mesto
Stavros Ioannidis Trofej Zvezdare 08.05.2016. nade B klasa 3. mesto
Joshua Kamaras Trofej Zvezdare 08.05.2016. nade E klasa 1. mesto
Maksimović Dorotea Trofej Zvezdare 08.05.2016. poletarci D klasa 1. mesto
Natalija Vugdelija Prvenstvo Srbije 23.04.2016. nade B klasa 1. mesto
Mina Mešić Prvenstvo Srbije 23.04.2016. nade B klasa 2. mesto
Dušan Cerović Prvenstvo Srbije 23.04.2016. poletarci E klasa 2. mesto
Stefan Milenov Prvenstvo Srbije 23.04.2016. nade B klasa 3. mesto
Danica Vugdelija Zlatni pojas Čačka 16.04.2016. nade B klasa 2. mesto
Stefan Milenov Zlatni pojas Čačka 16.04.2016. nade B klasa 3. mesto
Luka Cerović Kup Beograda 10.04.2016. juniori 1. mesto
Natalija Šorak Kup Beograda 10.04.2016. mlađe seniorke 2. mesto
Ivana Burilo Kup Beograda 10.04.2016. mlađe seniorke -60kg 3. mesto
Danica Vugdelija Prvenstvo Beograda 09.04.2016. nade B klasa 3. mesto
Stefan Milenov Prvenstvo Beograda 09.04.2016. nade apsolutna 2. mesto
Stefan Milenov Prvenstvo Beograda 09.04.2016. nade B klasa 2. mesto
Mina Mešić Prvenstvo Beograda 09.04.2016. nade B klasa 3. mesto
Dušan Cerović Prvenstvo Beograda 09.04.2016. poletarci E klasa 3. mesto
Luka Cerović Zlatni pojas Čačka 02.04.2016. juniori 3. mesto
Dejan Pajkić Prvenstvo Srbije 27.03.2016. seniori 3. mesto
Stefan Milenov Đura Prokić 26.03.2016. nade B klasa 2. mesto
Stefan Milenov Đura Prokić 26.03.2016. nade apsolutna 2. mesto
Aleksandar Milenov Đura Prokić 26.03.2016. juniori apsolutna 1. mesto
Dušan Cerović Đura Prokić 26.03.2016. poletarci E klasa 1. mesto
Mina Mešić Đura Prokić 26.03.2016. nade B klasa 1. mesto
Mina Mešić Đura Prokić 26.03.2016. nade apsolutna 2. mesto
Danica Vugdelija Mawashi Kup 20.03.2016. nade B klasa 3. mesto
Nikola Stamenković Mawashi Kup 20.03.2016. poletarci D klasa 3. mesto
Bojan Pantić Mawashi Kup 20.03.2016. pioniri -30kg 3. mesto
Dejan Pajkić Mawashi Kup 20.03.2016. seniori 1. mesto
Stefan Milenov Mawashi Kup 20.03.2016. nade B klasa 2. mesto
Aleksandar Milenov Mawashi Kup 20.03.2016. juniori apsolutna 3. mesto
Mina Mešić Mawashi Kup 20.03.2016. nade apsolutna 2. mesto
Mina Mešić Mawashi Kup 20.03.2016. nade B klasa 2. mesto
Dorotea Makismović Mawashi Kup 20.03.2016. poletarke D klasa 3. mesto
Andrija Kovačević Mawashi Kup 20.03.2016. poletarci apsolutna 1. mesto
Pavle Đokić Mawashi Kup 20.03.2016. poletarci E klasa 3. mesto
Ognjen Ćuprić Mawashi Kup 20.03.2016. poletarci D klasa 3. mesto
Dušan Cerović Mawashi Kup 20.03.2016. poletarci E klasa 1. mesto
Ivana Burilo Mawashi Kup 20.03.2016. seniorke borbe apsolutna 3. mesto
Una Atanacković Mawashi Kup 20.03.2016. poletarci E klasa 2. mesto
Dejan Pajkić Prvenstvo Beograda 05.03.2016. seniori 1. mesto
Mina Mešić Deca Evrope 05.03.2016. nade B klasa 2. mesto
Mina Mešić Deca Evrope 05.03.2016. nade apsolutna 1. mesto
Dejan Pajkić Balkansko Prvenstvo 27.02.2016. seniori pojedinačno 3. mesto
Ivana Burilo Tuzla Open 20.02.2016. juniorke -59kg 2. mesto
Luka Cerović Croatia Open 17.01.2016. kadeti 1. mesto
Luka Cerović Croatia Open 17.01.2016. juniori ekipno 3. mesto
Vladan Keković Milano Open 12.12.2015. seniori 1. mesto
Burilo Ivana Nippon Top Ten 12.12.2015. juniorke -59kg 1. mesto
Mešić Mina Nippon Top Ten 12.12.2015. pinorke B klasa 1. mesto
Mešić Mina Nippon Top Ten 12.12.2015. pionirke apsolutna 1. mesto
Cerović Dušan Nippon Top Ten 12.12.2015. poletarci E klasa 1. mesto
Milenov Stefan Nippon Top Ten 12.12.2015. nade apsolutna 1. mesto
Stavros Janidis Nippon Top Ten 12.12.2015. nade A klasa 2. mesto
Milenov Aleksandar Nippon Top Ten 12.12.2015. juniori 3. mesto
Džošua Kamaras Nippon Top Ten 12.12.2015. nade E klasa 3. mesto
Vugdelija Danica Nippon Top Ten 12.12.2015. pionirke B klasa 3. mesto
Burilo Ivana Nippon Top Ten 12.12.2015. juniorke +59kg 3. mesto
Luka Cerović Balkansko Prvenstvo 11.12.2015. kadeti 1. mesto
Luka Cerović Trbovlje Open 05.12.2015. kadeti 1. mesto
Luka Cerović Prvenstvo Srbije 29.11.2015. kadeti 1. mesto
Luka Cerović Prvenstvo Beograda 22.11.2015. kadeti 1. mesto
Ivana Burilo Prvenstvo Beograda 22.11.2015. juniorke borbe -59kg 2. mesto
Luka Cerović Svetsko Prvenstvo 12.11.2015. kadeti 7. mesto
Dejan Pajkić Trofej Rakovice 01.11.2015. seniori pojedinačno 1. mesto
Ivana Burilo Trofej Rakovice 01.11.2015. juniorke borbe -58kg 2. mesto
Mina Mešić Kup Srbije 25.10.2015. pionirke apsolutna 3. mesto
Mina Mešić Kup Srbije 25.10.2015. pionirke B klasa 1. mesto
Cerović Dušan Kup Srbije 24.10.2015. poletarci E klasa 3. mesto
Cerović Luka Trofej Beograda 17.10.2015. kadeti 2. mesto
Mina Mešić Trofej Beograda 17.10.2015. pionirke B klasa 1. mesto
Vugdelija Danica Trofej Beograda 17.10.2015. pionirke B klasa 2. mesto
Mina Mešić Kup Beograda 11.10.2015. pionirke apsolutna 1. mesto
Mina Mešić Kup Beograda 11.10.2015. pionirke B klasa 1. mesto
Dušan Cerović Kup Beograda 11.10.2015. poletarci E klasa 3. mesto
Luka Cerović Croatia Open 04.10.2015. kadeti 3. mesto
Luka Cerović Svetski Kup za mlade 03.07.2015. kadeti 1. mesto
Stefan Milenov Roda Kup 07.06.2015. nade apsolutna 3. mesto
Stefan Milenov Roda Kup 07.06.2015. nade B klasa 2. mesto
Mina Mešić Balkansko Prvenstvo 31.05.2015. pionirke kate ekipno 1. mesto
Mina Mešić Balkansko Prvenstvo 30.05.2015. pionirke kate pojedinačno 3. mesto
Mina Mešić Dunav Kup 24.05.2015. pionirke ekipno 1. mesto
Mina Mešić Dunav Kup 24.05.2015. pionirke apsolutna 3. mesto
Luka Cerović Kup Srbije 23.05.2015. kadeti 1. mesto
Mina Mešić Prvenstvo Srbije 10.05.2015. pionirke apsolutna 1. mesto
Mina Mešić Prvenstvo Srbije 10.05.2015. pionirke B klasa 3. mesto
Stefan Milenov Prvenstvo Srbije 10.05.2015. nade B klasa 2. mesto
Mina Mešić Zlatni pojas Čačka 24.05.2015. pionirke apsolutna 1. mesto
Mina Mešić Zlatni pojas Čačka 25.04.2015. pionirke B klasa 1. mesto
Stefan Milenov Zlatni pojas Čačka 25.04.2015. nade B klasa 1. mesto
Petar Orlandić Zlatni pojas Čačka 25.04.2015. pioniri A klasa 3. mesto
Luka Cerović Zlatni pojas Čačka 19.04.2015. kadeti-juniori kate ekipno 1. mesto
Luka Cerović Zlatni pojas Čačka 19.04.2015. kadeti 1. mesto
Luka Cerović Kup Beograda 05.04.2015. kadeti 2. mesto
Mina Mešić Prvenstvo Beograda 04.04.2015. pionirke apsolutna 1. mesto
Mina Mešić Prvenstvo Beograda 04.04.2015. pionirke B klasa 1. mesto
Stefan Milenov Prvenstvo Beograda 04.04.2015. nade apsolutna 3. mesto
Stefan Milenov Prvenstvo Beograda 04.04.2015. nade B klasa 3. mesto
Petar Orlandić Prvenstvo Beograda 04.04.2015. pioniri A klasa 2. mesto
Petar Orlandić Prvenstvo Beograda 04.04.2015. pioniri apsolutna 2. mesto
Mina Mešić Kup Jadrana 29.03.2015. pionirke 1. mesto
Luka Cerović Kup Jadrana 29.03.2015. seniori kate ekipno 2. mesto
Luka Cerović Kup Jadrana 29.03.2015. juniori kate ekipno 1. mesto
Luka Cerović Kup Jadrana 29.03.2015. kadeti kate pojedinačno 2. mesto
Luka Cerović Otvoreno Prvenstvo Švedske 21.03.2015. kadeti 1. mesto
Stefan Milenov Đura Prokić 21.03.2015. nade apsolutna 1. mesto
Stefan Milenov Đura Prokić 21.03.2015. nade plavi pojas 1. mesto
Aleksandar Milenov Đura Prokić 21.03.2015. kadeti 1. mesto
Aleksandar Ignjatović Mawashi Kup 15.03.2015. veterani 1. mesto
Stefan Milenov Mawashi Kup 15.03.2015. nade plavi pojas 2. mesto
Mina Mešić Mawashi Kup 15.03.2015. pionirke plavi pojas 3. mesto
Dušan Cerović Mawashi Kup 15.03.2015. poletarci apsolutna 3. mesto
Dušan Cerović Mawashi Kup 15.03.2015. poletarci žuti pojas 2. mesto
Vladan Keković Prvenstvo Beograda 14.03.2015. seniori kate pojedinačno 3. mesto
Mina Mešić Aranđelovac Open 08.03.2015. pionirke apsolutna 1. mesto
Stavros Ioannidis Trofej Zvezdare 15.02.2015. nade apsolutna 2. mesto
Mina Mešić Trofej Zvezdare 15.02.2015. pionirke apsolutna 1. mesto
Cerović Luka Evropsko Prvenstvo 07.02.2015. kadeti/juniori ekipno 2. mesto
Cerović Luka Croatia Open 17.01.2015. kadeti ekipno 2. mesto
Cerović Luka Croatia Open 17.01.2015. kadeti pojedinačno 1. mesto
Cerović Luka Balkansko Prvenstvo 13.12.2014. kadeti apsolutna 1. mesto
Nicholson Martin Nippon Top Ten 13.12.2014. pioniri B klasa 2. mesto
Nicholson Ellen Nippon Top Ten 13.12.2014. nade apsolutna 3. mesto
Milenov Aleksandar Nippon Top Ten 13.12.2014. kadeti apsolutna 3. mesto
Milenov Stefan Nippon Top Ten 13.12.2014. pioniri apsolutna 2. mesto
Milenov Stefan Nippon Top Ten 13.12.2014. pioniri B klasa 2. mesto
Petar Orlandić Nippon Top Ten 13.12.2014. pioniri apsolutna 3. mesto
Petar Orlandić Nippon Top Ten 13.12.2014. pioniri A klasa 1. mesto
Luka Cerović Trbovlje Open 06.12.2014. kadeti apsolutna 1. mesto
Luka Cerović Prvenstvo Srbije 29.11.2014. kadeti apsolutna 2. mesto
Luka Cerović Prvenstvo Beograda 23.11.2014. kadeti apsolutna 3. mesto
Mina Mešić Kup Srbije 16.11.2014. pionirke C klasa 1. mesto
Petar Orlandić Kup Srbije 16.11.2014. pioniri A klasa 1. mesto
Cerović Luka Trofej Bara 15.11.2014. kadeti apsolutna 3. mesto
Petar Orlandić Noč šampiona 08.11.2014. pioniri apsolutna 2. mesto
Petar Orlandić Noć šampiona 08.11.2014. pioniri A klasa 1. mesto
Luka Cerović Trofej Beograda 26.10.2014. kadeti apsolutna 1. mesto
Mina Mešić Trofej Beograda 26.10.2014. pionirke apsolutna 3. mesto
Mina Mešić Trofej Beograda 26.10.2014. pionirke C klasa 2. mesto
Petar Orlandić Trofej Beograda 26.10.2014. pioniri A klasa 2. mesto
Petar Orlandić Kup Beograda 12.10.2014. pioniri A klasa 1. mesto
Mina Mešić Kup Beograda 12.10.2014. pionirke C klasa 1. mesto
Luka Cerović Svetski Kup 04.07.2014. kadeti apsolutna 1. mesto
Luka Cerović Kup Srbije 22.06.2014. kadeti apsolutna 1. mesto
Mina Mešić Dunav Kup 22.06.2014. poletarke C klasa 1. mesto
Mina Mešić Dunav Kup 22.06.2014. pionirke apsolutna 2. mesto
Ignjatović Aleksandar Roda Kup 01.06.2014. veterani apsolutna 1. mesto
Luka Cerović Roda Kup 01.06.2014. kadeti apsolutna 2. mesto
Mina Mešić Roda Kup 01.06.2014. pionirke C klasa 1. mesto
Mina Mešić Roda Kup 01.06.2014. pionirke apsolutna 1. mesto
Mina Mešić Memorijal "Dušan Rakić Brajan" 04.05.2014. pionirke apsolutna 1. mesto
Mina Mešić Memorijal "Dušan Rakić Brajan" 04.05.2014. pionirke C klasa 1. mesto
Luka Cerović Memorijal "Đura Prokić" 27.04.2014. kadeti apsolutna 2. mesto
Luka Cerović Memorijal "Đura Prokić" 27.04.2014. kadeti A klasa 2. mesto
Luka Cerović Kup Beograda 26.04.2014. kadeti apsolutna 1. mesto
Mina Mešić Prvenstvo Srbije 19.04.2014. pionirke C klasa 1. mesto
Mina Mešić Prvenstvo Srbije 19.04.2014. pionirke apsolutna 1. mesto
Mina Mešić Zlatni pojas Čačka 05.04.2014. pionirke apsolutna 2. mesto
Mina Mešić Zlatni pojas Čačka 05.04.2014. pionirke C klasa 1. mesto
Mina Mešić Prvenstvo Beograda 22.03.2014. pionirke apsolutna 1. mesto
Mina Mešić Prvenstvo Beograda 22.03.2014. pionirke C klasa 1. mesto
Šorak Natalija Prvenstvo Beograda 15.03.2014. seniorke kate ekipno 1. mesto
Pajčin Ivona Prvenstvo Beograda 15.03.2014. seniorke kate ekipno 1. mesto
Vukobratović Marija Prvenstvo Beograda 15.03.2014. seniorke kate ekipno 1. mesto
Mina Mešić MB Mawashi Kup 15.03.2014. pionirke apsolutna 2. mesto
Mina Mešić MB Mawashi Kup 15.03.2014. pionirke C klasa 1. mesto
Ignjatović Aleksandar MB Mawashi Kup 15.03.2014. veterani 2. mesto
Ignjatović Aleksandar Hara Open 09.03.2014. veterani 1. mesto
Šorak Natalija Hara Open 09.03.2014. mlađe seniorke 1. mesto
Cerović Luka Tatami Kup, Budimpešta 01.03.2014. kadeti apsolutna 1. mesto
Mešić Mina Trofej Zvezdare 23.02.2014. poletarke D klasa i apsolutna 1. mesto i 1. mesto
Cerović Luka Nippon Top Ten 14.12.2013. nade A klasa i apsolutna 2. mesto i 2. mesto
Cerović Luka Kup oslobođenja Podgorice 07.12.2013. nade apsolutna 1. mesto
Cerović Luka Trofej Obrenovca 01.12.2013. nade apsolutna 3. mesto
Mešić Mina Trofej Obrenovca 01.12.2013. poletarke D klasa i apsolutna 1. mesto i 1. mesto
Cerović Luka Tatami Kup, Mađarska 23.11.2013. nade apsolutna 3. mesto
Mešić Mina Kup Srbije 17.11.2013. poletarke D klasa 1. mesto
Cerović Luka Kup Srbije 17.11.2013. nade A klasa 3. mesto
Ignjatović Aleksandar Vitez Kup 03.11.2013. veterani 1. mesto
Savić Strahinja Vitez Kup 03.11.2013. pioniri A klasa i apsolutna 1. mesto i 2. mesto
Cerović Luka Trofej Bara 26.10.2013. nade apsolutna 1. mesto pojedinačno i 2. mesto ekipno
Mešić Mina Memorijal Slobodan Vučinić 26.10.2013. poletarke D klasa i apsolutna 1. mesto i 3. mesto
Cerović Luka Trofej Beograda 19.10.2013. nade A klasa 3. mesto
Mešić Mina Trofej Beograda 19.10.2013. poletarke D klasa i apsolutna

1. mesto i 3. mesto

Cerović Luka Kup Beograda 13.10.2013. nade A klasa

2. mesto

Mešić Mina Kup Beograda 13.10.2013. poletarke D klasa i apsolutna

1. mesto i 1. mesto

Cerović Luka Svetski Kup za mlade, Grčka 05.07.2013. nade apsolutna

3. mesto

Cerović Luka Roda Kup 02.06.2013. nade A klasa i apsolutna

2. mesto i 2. mesto

Mešić Mina Roda Kup 02.06.2013. poletarke D klasa i apsolutna

1. mesto i 1. mesto

Cerović Luka Dunav Kup 19.05.2013. nade A klasa i apsolutna

2. mesto i 2. mesto

Vukobratović Marija Kup Srbije 19.05.2013. mlađe seniorke ekipno 2. mesto
Pajčin Ivona Kup Srbije 19.05.2013. mlađe seniorke ekipno 2. mesto
Šorak Natalija Kup Srbije 19.05.2013. mlađe seniorke ekipno 2. mesto
Mešić Mina Kup Brajan 12.05.2013. poletarke D klasa i apsolutna 1. mesto i 1. mesto
Vukobratović Marija Kup Brajan 12.05.2013. mlađe seniorke 3. mesto
Vukobratović Marija Kup Beograda 28.04.2013. mlađe seniorke pojedinačno i ekipno 3. mesto i 3. mesto
Pajčin Ivona Kup Beograda 28.04.2013. mlađe seniorke ekipno 3. mesto
Šorak Natalija Kup Beograda 28.04.2013. mlađe seniorke ekipno 3. mesto
Cerović Luka Prvenstvo Srbije 21.04.2013. nade A klasa i apsolutna 3. mesto i 3. mesto
Mešić Mina Prvenstvo Srbije 21.04.2013. poletarke apsolutna 2. mesto
Subota Uroš Prvenstvo Srbije 21.04.2013. poletarci D klasa i apsolutna 1. mesto i 1. mesto
Cerović Luka Zlatni pojas 13.04.2013. nade A klasa i apsolutna 2. mesto i 2. mesto
Mešić Mina Zlatni pojas 13.04.2013. poletarke D klasa i apsolutna 2. mesto i 2. mesto
Subota Uroš Zlatni pojas 13.04.2013. poletarci D klasa i apsolutna 1. mesto i 3. mesto
Cerović Luka Turnir Đura Prokić 06.04.2013. nade A klasa i apsolutna 2. mesto i 2. mesto
Mešić Mina Turnir Đura prokić 06.04.2013. poletarke D klasa i apsolutna 1. mesto i 2. mesto
Subota Uroš Turnir Đura Prokić 06.04.2013. poletarci apsolutna 3. mesto
Smiljanić Pavle Turnir Đura Prokić 06.04.2013. poletarci C klasa i apsolutna 2. mesto i 3. mesto
Cerović Luka Prvenstvo Beograda 24.03.2013. nade A klasa i apsolutna 1. mesto i 1. mesto
Mešić Mina Prvenstvo Beograda 24.03.2013. poletarke D klasa i apsolutna 1. mesto i 1. mesto
Pavlović Filip Prvenstvo Beograda 24.03.2013. poletarci C klasa 3. mesto
Subota Uroš Prvenstvo Beograda 24.03.2013. poletarci D klasa i apsolutna 1. mesto i 1. mesto
Mešić Mina Mawashi Kup 17.03.2013. poletarke D klasa i apsolutna 1. mesto i 1. mesto
Cerović Luka Aranđelovac Open 10.03.2013. nade A klasa i apsolutna 2. mesto i 2. mesto
Cerović Luka Trofej Studentski grad 03.03.2013. nade apsolutna 2. mesto
Subota Uroš Trofej Studentski grad 03.03.2013. poletarci apsolutna 1. mesto
Mešić Mina Deca Evrope 02.03.2013. poletarke apsolutna 1. mesto
Ignjatović Aleksandar Deca Evrope 02.03.2013. veterani 3. mesto
Pavlović Filip Deca Evrope 02.03.2013. poletarci C klasa i apsolutna 3. mesto i 3. mesto
Cerović Luka Zlatno zvono 23.02.2013. nade A klasa i apsolutna 1. mesto i 1. mesto